054-7363744 eliahu@sigalon.com

חדשות

עוד עסק משפחתי דור שני

ינואר 2020

יש לנו יחס אוהד במיוחד ללקוחות דור שני, כלומר לקוחות שאנחנו מקימים עבורם אתר חדש, שמחליף אתר קודם,  שנבנה אף הוא על ידינו ויש צורך לעשות לו מתיחת פנים.

ריין-טל הוא לקוח דור שני תרתי משמע, כי זהו עסק משפחתי שהוקם על ידי אביו של גדעון רוזנברג מטבעון, בעליה הנוכחי של החברה .

החברה מייצרת מערכות השקיה לחקלאות ולגינון והיא מוכרת את מוצריה ברחבי העולם. החברה ממוקמת בקיבוץ ברקאי. אתר הדור השני בנוי על תשתית וורדפרס ואילו האתר הקודם נבנה על תשתית ג'ומלה.

Multiqtl
קידום אתרים

אנחנו נכנסים לנושא של קידום אתרים

דצמבר 2019

אחרי שבמשך שנים נרתענו מכניסה לתחום של קידום אתרים, בעיקר בגלל שהרגשנו שבשוק הזה יש הרבה אחיזת עיניים, החלטנו לקפוץ למים הקרים של הקידום האורגני.

מה ששינה את דעתנו הוא המאבק המתמשך של גוגל במאחזי העיניים ועקב כך ההערכה שניתן לתת שרות טוב ללקוחות בדרך הגונה ושקופה, דרך שמתאימה לנו.

אחרי לימוד הנושא אנחנו מריצים שלושה אתרים של פיילוט . באתר הראשון, הוא האתר שלנו, כבר הגענו להשגים יפים כאשר בכמה מילות מפתח אנחנו מופיעים במקום הראשון.

חברת ביואינפורמטיקה בין לקוחותינו

דצמבר 2019

קבוצת מדענים מתחומי הגנטיקה והמתימטיקה פיתחו מוצרי תוכנה שמסייעים לחוקרים בתחום הגנטיקה לחקור סוגיות גנטיות מורכבות של צמחים, בעלי חיים ובני אדם. בראש הקבוצה עומד פרופסור אברהם קורול, מדען בעל פרסומים רבים בכתבי עת מובילים.

לחברה שהקים היה אתר אינטרנט מיושן מאד והוא הוחלף על ידינו באתר מודרני בנוי על תשתית וורדפרס.

Multiqtl
Jaffar_Sabbah

ג'עפר סאבח שב אלינו

דצמבר 2019

ג'עפר סבאח הוא מה שמכונה "יזם סדרתי". פעם ראשונה פגשנו בו כאשר ניהל פרויקט בתחום הטיפול בלסת במסגרת חממת NGT, הפועלת בנצרת. חברת הסטארט-אפ שאותה ניהל הייתה אחד הלקוחות הראשונים שלנו ומאז ג'עפר פוקד אותנו אחת לכמה שנים, כאשר הוא מעורב במיזם חדש. ג'עפר הוא עורך דין בהכשרתו אבל נטייתו הברורה לטכנלוגיה. המיזם החדש שלו Beam Rider מיועד לשפר יכולות של עובדים בארגון. ג'עפר בנה את האתר של החברה בעצמו אבל בשלב מסוים הוא נתקע וביקש את עזרתנו

ג'עפר הוא שחיבר אותנו לעולמם של תאגידי המים כאשר המליץ עלינו לתאגיד המים "מיהקום", שמשרת את היישובים הערבים בגליל התחתון ומשרדיו נמצאים בכפר כנא. בעקבותיו הגיע גם תאגיד המים "אלעין" שמשרת את היישובים הערבים בגליל המערבי ומשרדיו נמצאים בכפס יאסיף.

חנות אינטרנטית ראשונה מבית סיגלון עולה לאוויר

נובמבר 2019

היה זה שוב שמעון קשתי, מנהלה של חברת IQS, אשר פועלת בארצות שונות בתחום הפיתוח העסקי, שהפתיע אותנו כאשר הזמין אצלנו הקמת חנות אינטרנטית. אומנם הקמנו כבר כמה חנויות אינטרנט בעבר, אבל אף אחת מהן לא הגיעה לכלל מימוש עסקי. אחת החנויות האלה התרכזה במכירת מזון כשר בלונדון והיא הוזמנה על ידי אותו שמעון קשתי, אלא שהבעלים של הסופרמרקט הלונדוני הכשר, שעבורו הוקמה החנות, קיבל רגליים קרות מכל הרעיון.

החנות האינטרנטית החדשה מנוהלת על ידי מתן קשתי, בנו של שמעון קשתי והיא מהווה הרחבה אינטרנטית לחנות לבגדי ילדים ותינוקות שנמצאת במרכז תבורי בפרדס חנה.

החנות האינטרנטית לבגדי ילדים ותינוקות נבנתה על פלטפורמה של ווקומרס, פלטפורמת המסחר הנפוצה ביותר תחת וורדפרס.

החנות האינטרנטית החדשה מהווה צעד משמעותי ראשון בכניסת סיגלון לתחום האתרים למסחר מקוון.

חנות אינטרנטית לבגדי ילדים ותינוקות
נילי טל על אופניים

אתר חדש של נילי טל עלה לאוויר

אוקטובר 2019

נילי טל היא במאית ומפיקת סרטים דוקומנטריים מוכרת. רבים מסרטיה הוקרנו בערוצי הטלוויזיה השונים, כמו "הכלות מאוקראינה", "עזה כמוות", "בת שישים מחפשת אהבה" ועוד רבים אחרים.

לאחרונה עלה בדעתה של נילי הרעיון לשלב את יכולתה לספר סיפור ואת הכרותה העמוקה את תל–אביב. סבה וסבתה עלו לארץ ב- 1904  ונילי נולדה, גדלה, למדה, ועובדת כל חייה בתל-אביב. נילי מתכננת להדריך תיירים בשכונותיה הותיקות של תל-אביב באמצעות רכיבה על אופניים חשמליים, כך שגם תיירים מבוגרים יותר או בעלי כושר צנוע יוכלו להשתתף. התחנות שבהן היא מתכוונת לעבור מופיעות באתר שהוקם לאחרונה.

טריטק עלתה לגמר

ספטמבר 2019

לרגל פתיחתה של חממת פודטק בקרית שמונה התקיימה בעיר תחרות של מיזמים בתחילת דרכם.

אמה קבטניצקי, שהינה תושבת קרית שמונה כבר למעלה מעשרים שנה הציגה בתחרות את חברת טריטק, אותה הקימה לפני כשנה עם נסים קונפורטי, וזכתה לעלות לגמר התחרות.

טריטק פיתחה טכנולוגיה פורצת דרך להגנה על תוצרת חקלאית טרייה מפני רקבון.

אמה קבטניצקי מציגה את טריטק
Maariv_2017_02

פידמי גייסה שני מיליון דולר מחברת בראון

ספטמבר 2019

חברת פידמי הוקמה בשנת 2004 כדי לפתח התקני האכלה משופרים למטופלים שנזקקים לכך. החברה החלה את פעילותה במסגרת החממה הטכנולוגית במשגב.

שחר מילס, מנהלה של החברה, הודיע לאחרונה על גיוס השקעה בסף 2 מיליון דולר מחברת B.Braun,  חברה גרמנית מובילה בתחום של מוצרים רפואיים.

ההשקעה תאפשר לפידמי לקדם את ההתקן לקראת אישורו על ידי ה-FDA.

הושלם שדרוג האתר של חברת חיש

יוני 2019

את הקשר הראשון עם לורנס מחברת "חיש" יצרתי עוד אי שם בשנת 2010 ואז הצעתי לה לשדרג את אתר האינטרנט של החברה. עם הרבה סבלנות ותזכורות מדי חצי שנה זכיתי לבסוף לפני כמה חודשים להזמנה לבקר במפעל ולהציע מחדש את שדרוג האתר.

"חיש טכנולוגיות ושינוע" היא חברה משפחתית שהוקמה בשנת 1945 במפרץ חיפה על ידי יעקב בן נתן, הבעלים הנוכחי של החברה, כבית מלאכה הנדסי קטן.

כיום חיש היא חברה מובילה שמבצעת פרויקטים גדולים בתחום השינוע והציוד התהליכי. בין לקוחותיה של חיש החברות המובילות במשק: חברת החשמל, בתי הזיקוק,נתיבי הגז הטבעי ועוד.

החברה נמצאת באזור התעשייה של עפולה, לגמרי במקרה באותו רחוב עם לקוח ותיק שלנו יצרן הצינורות בניאס במביפלסט, אף הוא חברה משפחתית שהוקמה על ידי אביו של הבעלים הנוכחי.

חיש שינוע וציוד תהלכי
Puritec

מפעלה של חברת פיורטק עבר לתענכים

דצמבר 2018

פיורטק הנדסת מים היא חברת משפחתית בבעלותה של משפחת שרביב, שמנוהלת כיום על ידי עירד שרביב, דור שני במפעל.

החברה, שפעלה עד לפני כמה חדשים בהנגר גדול בכניסה לכפר קלנסואה, העבירה את המפעל ואת משרדיה לאזור התעשייה מבואות גלבוע שבחבל התענכים.

לדבריו של עירד שרביב הסיבה לכך הייתה מחסור בפועלים במרכז הארץ.

אתר ארינטה עולה לאוויר

ספטמבר 2018

ארינטה היא חברה בצמיחה מהירה, שהוקמה בשנת 2006 על ידי אהוד גפני ויוסי מוריק ופיתחה מכשירי הדמיה חדשניים למערכת הקרדיו-וסקולרית.

החברה פועלת באזור התעשייה הצפוני של קיסריה, מוצריה משווקים על ידי חברת הענק ג'נרל אלקטריק  והיא מעסיקה עשרות עובדים.

מבין לקוחותינו זוהי החברה עתירת הידע הגדולה ביותר.

Arineta
20190110_125920

אמה קבטניצקי מקימה חברה חדשה

אוגוסט 2018

אמה קבטניצקי היא יזמת סדרתית ותיקה. אליהו שטרן, מנהלה של סיגלון התוודע לאמה אי שם בשנות התשעים כאשר אליהו ניהל את החממה הטכנולוגית במשגב ואמה הגיעה עם טכנולוגיה חדשה למיקרו-אנקפסולציה של ויטמינים. הטכנולוגיה הולדיה את חברת טאגרה שפועלת בפארק התעשייתי בתל-חי ומעסיקה עשרות עובדים.

אמה גרה בקרית שמונה, לא רחוק ממפעל טאגרה שהקימה, אבל כבר שנים היא אינה עובדת בטאגרה ובשנים אלה ניסתה לממש פיתוחים טכנולוגיים אחרים. אחת הטכנולוגיות שאמה פיתחה ועוסקת במניעת רקבון של תוצרת חקלאית טרייה אחרי קטיף עומדת בבסיסה של חברת טריטק שאמה הקימה יחד עם נסים קונפורטי. 

גם אנחנו בעסקי קנאביס רפואי

יוני 2018

בשנים האחרונות צמחו חברות ישראליות שעוסקות בקנאביס רפואי כפטריות אחרי הגשם. חברת קנאבליס שייכת לקבוצת החברות הותיקות שפועלות בשוק הזה.

לקנאבליס רשיון של משרד הבריאות לספק קנאביס רפואי והיא משתפת פעולה עם רופאים ובתי חולים.

קנאבליס מתמחה במוצרי קנאביס רפואי ללא עישון.

Cannabliss